Založ si blog

Uznanie MUDr. Vlčkovej . .. homeopati ďakujú

Uznanie MUDr.Vlčkovej … jej „Homeopatia -svedectvo lekárky“  je najlepšia propagácia homeopatie.

„Poznanie pripravilo ľudí o pobyt v raji“ /Biblia/

Je až neuveriteľné , že v 21.storočí , v strede Európy sa nájde publikum ochotné počúvať argumenty tejto zmätenej pani doktorky. Pani MUDr. Vlčková vedie urputný boj s niečím, čo je nad jej intelektuálnu úroveň. Bojuje na život a na smrť . Kedysi sa chcela stať homeopatom, teraz chce byť homeo-katom . Absolvovala školenia ukončené kúpou zázračných prístrojov. Začala liečiť svoju rodinu. Strašne ju „poškodila“ na zdraví a prišla k záveru , že padla do osídel bielej mágie. Začala sa pôstiť a modliť a všetkých zachránila. Pochopila, že homeopatia je strašné zlo , ktoré útočí na duchovno…skrátka biela mágia. Toto podľa nej trvalo od roku 1995 až po rok 2000. A odvtedy neúnavne bojuje.

Nebudem vyvracať všetky hlúposti jej poslednej prednášky z februára tohto roku, zameriam sa len na niektoré.

1.      Pretože pani Vlčková je bigotne veriaca, tak zatracuje homeopatiu pomocou nástroja viery. Vo svojom zápale asi nepostrehla, že  Teologická komisia Konferencie biskupov Slovenska  sa  9.2.2008  uzniesla že: „…. Podľa členov SpB TK KBS – lekárov je homeopatia problém medicíny. Podľa odborníkov v teológii nie je dobré o homeopatii hovoriť ako o bielej mágii“.  /http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20080211015 / . Tento fakt som už uvádzal v jednom zo svojich blogov z roku 2012.

2.      „Zázračný prístroj“ – už len tento fakt stačí  na spochybnenie intelektuálnej úrovne človeka , ktorý má  dokonca titul MUDr.  Kúpiť si prístroj ktorý po pár úkonoch na pacientovi prezradí homeopatovi ten správny liek?  Alebo pošle liek na diaľku ako SMS ?  Ja by som teda od takéhoto homeopata utekal. A sto krát rýchlejšie by som utekal aj od takéhoto MUDr. Pani MUDr. sa síce sebakriticky kajá a sype si popol na hlavu a zároveň je hrdá, že to čo si nadrobila svojou hlúposťou geniálne vyriešila pôstom a modlitbou. Homeopatia je metóda vysoko racionálna a zlyhanie pani MUDr. len dosvedčuje jej intelektuálnu úroveň. A nie je to len „prístrojmi“ ale hlavne jej myšlienkovými pochodmi…

3.      „Homeopatia nie je na Slovensku oficiálne uznanávaná“ …pani MUDr. to zistila po niekoľkých neúspešných pokusoch vyliečiť svoju rodinu. Keď ju „študovala“, tak to určite  nevedela. Teraz máva ohnivým mečom pravdy a ako dôkaz uvádza , že nakoľko MZ SR nevydalo koncepciu homeopatie vo svojom vestníku….tak nemá čo hľadať na tomto svete . MZ SR nevydalo …. na Slovensku. Pani MUDr.  uniklo , že napríklad zdravotné poisťovne viacerých európskych krajín preplácajú homeopatickú liečbu svojim poistencom , že odborník homeopat musí mať akademické vzdelanie / nie rýchlokurz so zakúpením prístroja /. A to všetko …aká to hrôza …  v Európe a bez koncepcie MZ SR.

4.      „Homeopat nie je lekár ani zdravotnícky pracovník.“  Silný argument …v § 27 z.578/2004 Z.z. o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti homeopat chýba… na šibenicu s ním , nemá tu čo hľadať s hrôzou v očiach a skoro zlomeným hlasom žiada pani MUDr . / exhomeopat /. To , že v Nemecku je presne oddelený lekár- homeopat a homeopat – nelekár ,  že v Rakúsku môže homeopatiu vykonávať len lekár , pani MUDr. blahosklonne prehliada.  Jednoducho „MZ SR „/ Alah akbar /. A na doplnenie … medzi poskytovateľmi chýba aj akupunkturista …/ že by sa skrýval pod pojmom „masér“ ? /, tak do Číny s ním!

5.      „Homeopatiká neobsahujú po riedení pôvodnú –  matičnú látku“  s  výčitkou v hlase apeluje na všetkých …  nekupujte je to blud . Ale prístroje ktoré si pani MUDr. zadovážila na určenie správneho lieku  určite predbehli najmenej o storočie všetky vízie Elona Muska.  Nezaváňa to trochu duševnou poruchou? V poslednej prednáške z februára 2019 sa síce snaží ohúriť erudíciou o nejakej „pamäti vody“ , čo je samozrejme hlúposť na n-tú.  A o „pamäti vody“ som písal  tu : https://haas.blog.sme.sk/c/325658/Nove-kuzlo-Jamesa-Randiho-ako-nedat-homeopatii-1-milion.html.

6.      Pani MUDr.  krúti hlavou nad tým , ako je možné že v zákone o liekoch figurujú aj homeopatické humánne a veterinárne lieky. Aké to kacírstvo ponúkať verejne v lekárňach niečo , čo smrdí bielou mágiou!!!  Lámať na kolese a upáliť !

 

Pani  MUDr. Vlčková obieha s touto svojou jedinou témou rôzne fóra a médiá pomaly  už 19 rokov. Všade je ale zákaz priamej diskusie. Ona sama sa odvoláva na právny štát a apeluje na zákaz homeopatie. Svoje bludy ale hlása bez možnosti ich konfrontovať v priamej diskusii. Veľmi demokratické…

Napriek tomu sa jej chcem poďakovať za vzornú propagáciu homeopatie. Musím uznať dosah sledovanosti /  napr. : CampFest 2014 – Svedectvo lekárky  o homeopatii  – 89 569 zhliadnutí / a verím v to, že z tých 89 569  sa nájde veľa takých, ktorí si uvedomia ,  že niečo podané takýmto primitívnym spôsobom nemôže byť pravda. A siahnu po iných prameňoch… Nemá zmysel teraz oponovať tým , čo je v mnohých mojich blogoch / aj na tému zmätenej MUDr. Vlčkovej  –  https://haas.blog.sme.sk/c/280334/Otrasne-svedectvo-otrasnej-lekarky.html/.

V homeopatii sa veľa poznatkov zdokonalilo, pribudli nové koncepcie , zmenili sa niektoré pohľady. Len rétorika pani MUDr. Vlčkovej zamrzla na úrovni stredoveku.

„Blahoslavení chudobní duchom, lebo im patrí kráľovstvo nebeské“ / Biblia /

PhDr.Miloslav Haas PhD.

Poburujúca rezolúcia Európskeho parlamentu

05.10.2019

Uznesenie Európskeho parlamentu o 80. výročí začatia druhej svetovej vojny a dôležitosti európskeho povedomia pre budúcnosť Európy. Niekoľko poľských a s nimi aj iných europoslancov navrhli viac »

Demokratický diktátor

07.05.2019

Demokratický diktátor . Čítate správne. Po tom ako sa ujal pojem "humanitárne bombardovanie" nebude problém aj termín v nadpise. Chcem sa podeliť o moju osobnú skúsenosť s "profesijným združením" viac »

Hongkong  / protest /

Polícia zasiahla voči protestujúcim v Hongkongu slzotvorným plynom

16.12.2019 08:01

Došlo k nim pred pondelkovými stretnutiami šéfky hongkonskej vlády Carrie Lamovej s predstaviteľmi komunistickej strany v Pekingu.

Severná Kórea / USA / Trump / Kim Čong-un

USA odmietajú koncoročný termín na ústupky stanovený Severnou Kóreou

16.12.2019 06:56

Washington nebude akceptovať koncoročný termín, ktorý mu dal Pchjongjang na ústupky v pozastavených rozhovoroch o jadrovom programe.

Irán protesty Chameneí potlačenie

AI: Pri zákrokoch voči protestom v Iráne zahynulo 304 ľudí

16.12.2019 06:19

Vyplýva to z novej bilancie ľudskoprávnej organizácie Amnesty International, ktorú zverejnili v pondelok.

Nicola Sturgeonová

Chceme samostatnosť, znie znovu zo Škótska

16.12.2019 06:00

Po sladkom triumfe prichádza ťažká výzva. Zo Škótska totiž znovu počuť, že nechce byť súčasťou Spojeného kráľovstva, ktoré už nebude členom Európskej únie.

haasmiloslav

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 4179x
Priemerná čítanosť článkov: 1393x

Autor blogu

Kategórie